EMÖS

EmösEndüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu 24 yıldır Endüstri Mühendisliği öğrencilerini bir araya getirmeyi kendine amaç edinmiş, bünyesindeki Kariyer Atölyeleri ve oturumları ile her yıl güncel konuların tartışıldığı, bilgi paylaşımının yapıldığı, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen öğrenci sempozyumudur.

Oturumlar

Şehir dışından gelecek katılımcılar için konaklamalı seçeneği de bulunan ve 5 gün süren etkinlik kapsamında konusunda uzman üst düzey şirket yetkililerinin katılacağı oturumlarda ve beyin fırtınalarının dinmek bilmeyeceği panellerde İTÜ EMÖS katılımcıları, iş ve teknoloji trendleri hakkında bilgi sahibi oluyor; aynı zamanda diğer katılımcılar ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle iletişim kurma fırsatı buluyorlar.

Kariyer Atölyeleri

İTÜ EMÖS oturumlarına paralel olarak gerçekleşen İTÜ EMÖS Kariyer Atölyeleri’nde öğrenciler, hem sektörünün lider firmalarıyla vaka analizi, iş simülasyonu veya eğitim platformlarında bir araya gelme fırsatı buluyor hem de kültür, sanat, kişisel gelişim vb. alanlar üzerine gerçekleşecek atölyelerde kendini yeniden keşfediyor. Etkinliğe katılım başvuruların elenmesi ile gerçekleşip, seçilen katılımcılara bilgilendirme yapılıyor.

BaşArı Ödülleri

Her sene EMÖS kapsamında düzenlenen BaşArı Ödülleri, bir çok kategoride internet oylaması sonucu Yılın En BaşArılı’larının seçildiği, eşdeğerleri olan ödül törenleri arasında tartışmasız en prestijlisidir. Geçtiğimiz sene 22 kategoride Yılın En BaşArılı’sı seçilen adaylar, 2 Şubat 2016 gecesi Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen ödül töreni ile ödüllendirilmişlerdir.

Detaylı bilgi için: www.ituemos.com