İTÜ EMK tarafından düzenlenen Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci etkinliği 27. İTÜ EMÖS’e çok az kaldı. 4-8 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan oturumlar, kariyer atölyeleri, sürpriz aktiviteler ve daha fazlası için çalışıyoruz.
27. İTÜ EMÖS adım adım geliyor ve yılın en sevdiğimiz zamanı yaklaşıyor! İTÜ EMK Ailesi organizasyon komitesi olarak bütün yıl 27. İTÜ EMÖS’ü daha da iyileştirmek için çaba sarf ediyoruz. Bu sene belirlediğimiz ana tema olan “Düello Çağı” çerçevesinde şekillenen sempozyumda iş ve sanat dünyasından birbirinden değerli konuşmacılar konuşmalarını sergilerken öğrencilerin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunan Kariyer Atölyeleri’ni düzenliyoruz. Tanıtım çalışmalarımız, fuaye hazırlıklarımız, konaklama ve ulaşım planlarımız, etkinlik programı hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Günde 1000’den fazla katılımcı ağırladığımız İTÜ EMÖS; oturumlar, kariyer atölyeleri, eğlenceli oyunlar ve şirket stantlarıyla dolu fuaye alanı, akşam eğlenceleri ile size unutulmaz bir beş gün yaşatacak! Hem kendinizi geliştireceğiniz hem de unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir 27. İTÜ EMÖS Macerası’na hazır olun!
İnsan ve gelişen dünyamızdaki teknoloji arasındaki ilişkiyi temsil eden ana temamız çerçevesinde yapılacak konuşmalarda içinde bulunduğumuz “Düello Çağı”nı çok daha iyi anlayacağımız 27. İTÜ EMÖS’ü sizlerle en güzel şekilde buluşturabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. 27. İTÜ EMÖS Macerası için sizlerle birlikte geri sayıyoruz, 4-8 Şubat 2020 tarihlerini heyecanla bekliyoruz!

E-Bültenimize Abone Olun!

DUYURULARIMIZI VE ETKİNLİKLERİMİZİ KAÇIRMAYIN