İTÜ Sektör Günleri her sene birbirinden farklı sektörlerin önde gelen firmalarının katılımı ile gerçekleşmektedir. Kariyerlerini hangi sektörde yapmak istediğine karar veremeyen öğrencilere yol göstermeyi hedefleyen bir etkinliktir. Sektörünün lider firmalarının üst düzey yöneticileri, etkinlikte düzenlenen oturumlar ile öğrencilere kariyer hikayelerini, şirketlerini ve sektörlerini anlatarak ilham vermektedir. Öğrenciler oturumlar sırasında sorularını konuşmacılara sorabilmekle beraber oturum aralarında da onlarla yüz yüze görüşme fırsatı yakalarlar.

Geçmiş senelerde kampüslerimizin konferans salonlarında gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl pandemi şartlarını da göz önünde bulundurarak hibrit olarak gerçekleştirdiğimiz “4 Sektör 4 Lider” konseptli 29. İTÜ Sektör Günleri’nde 2500’ün üzerinde katılımcı ağırlanmıştır. İlaç, Oyun, Hızlı Tüketim ve E-Ticaret sektörlerinden lider firmaların üst düzey yöneticilerini ağırladığımız etkinliğimizde öğrencilere dönemin trend sektörlerini yakından tanıma fırsatı sunulmuştur.

30.yılımızın merakla beklenen etkinliği 30. İTÜ Sektör Günleri 3 Kasım’da İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisinde sizlerle!

Teknolojiye dair sektörleri enine boyuna inceleyeceğimiz etkinliğimizde Akıllı Ev Teknolojileri, Üretim, Hızlı Tüketim ve Oyun sektörlerinden lider şirketler bizlerle olacak! Kaçırmamak için aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak kayıt olmayı unutma!